ASFA-100

pos-sistema

Aprašymas

POS sistema Gama su fiskaliniu bloku ASFA 100 – mūsų komplektas sudarytas jums iš geriausių mūsų pasiūlymų. Į šią POS sistemą įeina kvitų spausdintuvas Citizen E-351, pirkėjo displėjus Labau LD230 bei didelis pinigų stalčius

Papildoma informacija

 • POS sistemą Gama su fiskaliniu bloku ASFA 100 sudaro šie komponentai:

  • Pasirenkamas kompiuteris – mūsų įmonė siūlo platų patogių ir funkcionalių liečiamo ekrano kompiuterių pasirinkimą.

  • Fiskalinis blokas asFA100. Fiskaliniame bloke net 9800 Z ataskaitų talpa. Jis gali būti montuojamas tiek kompiuteryje, tiek jo išorėje. Fiskaliniame bloke įdiegta SD kortelė leidžia saugoti kontrolinės juostos duomenis nededant į kompiuterį papildomo flash disko. Fiskalinis blokas kompiuterinei kasų sistemai su elektronine kontroline juosta yra nuolatos vystomas ir tobulinamas, atsižvelgiant į klientų poreikius.

  • Kvitų spausdintuvas Citizen E-351 (arba kitas analogiškas) yra du-viename spausdintuvas, turintis 2 colių skirtuvą, kurį naudojant galima akimirksniu pasirinkti ar norėsite naudoti 2 ar 3 colių čekį – nereikia jokių perprogramavimų ir pan. Bixolon sukurtas spausdintuvas tvirtinasi tiesiai prie sienos. Tam nereikia daug pastangų ar įrankių – pasinaudokite skyle esančia apatinėje spausdintuvo dalyje, kad saugiai pritvirtinti spaudintuvą ir sutaupyti daug vietos and darbastalio.

  • Pirkėjo displėjus Labau LD230 su šviesiu vakuminiu fluorescenciniu ekranu, palaikantis 10 komandų režimus, įskaitant „Epson“ komandą. Elektros energijos šaltinis priima nuo 5V ~ 12V įtampą siekiant užkirsti kelią netinkamam energijos tiekimui. Dvi skirtingos sąsajos ir didelis laikas tarp gedimų – tai universalus ir patikimas papildomas pirkėjo ir kliento ekranas.

  • Didelis pinigų stalčius – jums Lietuvoje gaminamas pinigų stalčius. Tai yra pilnai metalinis pinigų stalčius, turintis net 14 skyrių monetoms ir banknotams, 3 padėčių užraktą bei maitinamas nuolatine 24V įtampos srove.

  • POS sistema Gama su fiskaliniu bloku ASFA 100 gauna 12 mėnesių garantiją iš mūsų!